Reference

Tímto kurzem jsem si uvědomila, jak je důležité se umět v životě správně učit. Informace, které jsem se dozvěděla mi rozšířily obzory a posunuly mě v životě dál. Jsem ráda, že díky tomu jsem nyní schopná pomoci druhým a konečně rozumím tomu, proč má člověk určité nepříjemné reakce. Za sebe se cítím schopnější v oblasti studia a rozpoznávání falešných informací.
Verča H.Kurz Jak se správně učit
Získal jsem spoustu zkušeností a nových pohledů. Naučil jsem se, jak dělat některé věci lépe, efektivněji a smysluplněji. Uvědomil jsem si při tom hodně věcí ohledně vztahu. Že mám víc komunikovat a naslouchat. Uvědomil jsem si, jak být lepším přítelem a co zlepšit. Hodně jsem si uvědomil, že mám úžasnou přítelkyni a že o vztah se má vždycky pečovat a starat. Zjistil jsem, že o všem se má hned promluvit a snažit se to v klidu vykomunikovat. Měli by jsme hledat společné věci a zájmy, které nás baví a naplňují. Posouvat se dál k úspěšnému vztahu v přítomnosti i budoucnosti
Jan C.Kurz na partnerství
Hodněkrát jsem se spálila ve svojí důvěře ve člověka. Neznalostí a nevědomým přístupem k etice jsem si způsobovala bolest... Vážně to nechápu, jak jsem vůbec bez těchto dat mohla fungovat a zůstat naživu. Úplně nová věc pro mě bylo to "JAK VZNIKAJÍ HÁDKY" - toto mi dalo novou a ohromnou naději. Předtím jsem byla přesvědčená o tom, že lidstvo nemůže fungovat bez válek a že je to "normální". Jak ale můžeš zabránit nečemu, když neroumíš tomu jak to vzniká a jak to řešit? Teď už vím jak války a konflikty vznikají a i jak je řešit a vědomí toho mě neskutečně posílilo.
A.H.
Když sem řekl něco, co mě trápilo, strašně se mi ulevilo. Díky tomu jsem si uvědomil, že dělám hodně věcí jinak, jinak se chovám skrz bývalé zkušenosti. Pomohlo mi to hodně se posunout, ustanovit si cíle do budoucna, ujasnit si priority a cíle, které bych chtěl dosáhnout. Začal jsem být více trpělivý, soběstačný a snažím se motivovat do všeho co dělám.
Honza Osobní konzultace
Pociťuji úlevu. Uvědomění. Otevření očí a poukázání, že malicherné problémy se nasčítají a způsobují problémy větší."
Lukáš O.Konzultace na problémy
Zjistil sem, jak si udělat pořádek ve věcech, které musím udělat a naplánoval si postup ke splnění všech bodů, což mi dodává jistotu a klid.
David D.Konzultace na stres